
Nota o Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej pt. „Przyszłość polskiej elektroenergetyki opartej na węglu brunatnym” , zorganizowanej w Bełchatowie w dniu 11.09.2017 r.
Ogólnopolska Konferencja naukowa „Przyszłość polskiej elektroenergetyki opartej na węglu brunatnym” zorganizowana przez Polskie Lobby Przemysłowe im. Eugeniusza Kwiatkowskiego i przez Międzyzakładową Komisję Wolnego Związku Zawodowego ,,Sierpień 80″ PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A. odbyła się 11 września 2017 roku w Bełchatowie..W…
